skip to Main Content
Valikko

Sulkapallon 2-pelisarja 2017 syksy

Lohko 1

Heimala Teemu Salminen Joni ma 4.9 18.00 2
Gröhn Veli-Matti Möller Hannu ma 4.9 17.00 2
Rautio Janne Harju Jukka ke 6.9 17.00 2
Salminen Joni Rautio Janne pe 8.9 17.00 2
Ryhänen Matti Gröhn Veli-Matti pe 8.9 18.30 2
Heimala Teemu Ryhänen Matti ma 11.9 17.00 2
Rautio Janne Möller Hannu ma 11.9 18.00 2
Heimala Teemu Rautio Janne to 14.9 18.00 2
Salminen Joni Ryhänen Matti to 14.9 17.00 2
Heimala Teemu Harju Jukka ma 18.9 18.00 2
Harju Jukka Möller Hannu to 21.9 18.00 2
Heimala Teemu Gröhn Veli-Matti pe 22.9 18.00 2
Heimala Teemu Möller Hannu ma 25.9 18.00 2
Salminen Joni Harju Jukka ma 25.9 17.00 2
Ryhänen Matti Rautio Janne ti 26.9 17.00 2
Ryhänen Matti Möller Hannu ma 2.10 17.00 2
Rautio Janne Gröhn Veli-Matti ma 2.10 18.00 2
Salminen Joni Gröhn Veli-Matti ti 3.10 17.00 2
Ryhänen Matti Harju Jukka ma 9.10 17.00 2
Salminen Joni Möller Hannu ke 11.10 18.00 2
Harju Jukka Gröhn Veli-Matti ma 16.10 18.00 2

Sulkapallon 4-pelisarja 2017 syksy

Lohko 1

LOHKO 1
VKP PVM KLO KENTTÄ
Saukkonen Markus/Huiskonen Janne Möller Hannu/Karttunen Vesa to 7.9 18.00 1
Kumpula Tuomas/Miettinen Aki Saarinen Marko/Naakka Tommi ma 11.9 18.00 1
Saukkonen Markus/Huiskonen Janne Maksimainen Jari/Kostamo-Laine Kaisa ke 13.9 17.00 3
Saukkonen Markus/Huiskonen Janne Kumpula Tuomas/Miettinen Aki ma 18.9 18.00 1
Möller Hannu/Karttunen Vesa Maksimainen Jari/Kostamo-Laine Kaisa ma 18.9 17.00 3
Möller Hannu/Karttunen Vesa Kumpula Tuomas/Miettinen Aki ma 25.9 18.00 1
Saarinen Marko/Naakka Tommi Maksimainen Jari/Kostamo-Laine Kaisa ke 27.9 18.00 1
Saukkonen Markus/Huiskonen Janne Saarinen Marko/Naakka Tommi ma 2.10 18.00 1
Kumpula Tuomas/Miettinen Aki Maksimainen Jari/Kostamo-Laine Kaisa ke 4.10 19.00 1
Möller Hannu/Karttunen Vesa Saarinen Marko/Naakka Tommi to 12.10 18.00 1

Sulkapallon 4-pelisarja 2017 syksy

Lohko 2

VKP PVM KLO KENTTÄ
Ritavesi Antti/Karhumäki Jukka Miettinen Kimmo/Leino Juha to 7.9. 19.00 1
Ritavesi Antti/Karhumäki Jukka Maksimainen Jari/Saarinen Juha ke 13.9. 18.00 1
Saarinen Marko/Karttunen Teppo Kumpula Tuomas/Varonen Reijo ke 13.9. 18.00 3
Miettinen Kimmo/Leino Juha Maksimainen Jari/Saarinen Juha to 21.9. 18.00 3
Ritavesi Antti/Karhumäki Jukka Kumpula Tuomas/Varonen Reijo to 21.9. 19.00 3
Saarinen Marko/Karttunen Teppo Maksimainen Jari/Saarinen Juha to 21.9. 19.00 1
Saarinen Marko/Karttunen Teppo Ritavesi Antti/Karhumäki Jukka ma 25.9. 20.00 3
Miettinen Kimmo/Leino Juha Kumpula Tuomas/Varonen Reijo ma 2.10. 17.00 1
Saarinen Marko/Karttunen Teppo Miettinen Kimmo/Leino Juha pe 6.10. 19.00 1
Maksimainen Jari/Saarinen Juha Kumpula Tuomas/Varonen Reijo pe 13.10. 16.00 1

Sulkapallon 4-pelisarja 2017 syksy

Lohko 3

VKP PVM KLO KENTTÄ
Saukkonen Markus/Saukkonen Tommi Oittinen Vesa/Hämäläinen Seppo ma 11.9. 17.00 1
Oittinen Vesa/Hämäläinen Seppo Blomqvist Lasse/Karttunen Teppo ti 12.9. 17.00 3
Miettinen Aki/Nikkari Anton Miettinen Kimmo/Kääpä Jari to 14.9. 17.00 1
Oittinen Vesa/Hämäläinen Seppo Miettinen Aki/Nikkari Anton ti 19.9. 17.00 3
Blomqvist Lasse/Karttunen Teppo Miettinen Aki/Nikkari Anton ke 20.9. 18.00 1
Saukkonen Markus/Saukkonen Tommi Blomqvist Lasse/Karttunen Teppo pe 29.9. 16.00 1
Blomqvist Lasse/Karttunen Teppo Miettinen Kimmo/Kääpä Jari to 5.10. 18.00 3
Saukkonen Markus/Saukkonen Tommi Miettinen Aki/Nikkari Anton ma 9.10. 17.00 1
Oittinen Vesa/Hämäläinen Seppo Miettinen Kimmo/Kääpä Jari ma 9.10. 17.00 3
Saukkonen Markus/Saukkonen Tommi Miettinen Kimmo/Kääpä Jari ma 16.10. 18.00 1

Sulkapallon 4-pelisarja 2017 syksy

Lohko 4

VKP PVM KLO KENTTÄ
Saarinen Jari/Kuusisto Hannu Rautio Janne/Ryhänen Matti to 7.9. 19.00 3
Saarinen Juha/Kukkonen Vesa Patanen Esa/Klami Toni ma 11.9. 17.00 3
Saarinen Jari/Kuusisto Hannu Saarinen Juha/Kukkonen Vesa to 14.9. 18.00 3
Leino Juha/Lääperi Erkki Patanen Esa/Klami Toni to 14.9. 18.00 1
Rautio Janne/Ryhänen Matti Saarinen Juha/Kukkonen Vesa pe 22.9. 17.00 1
Saarinen Juha/Kukkonen Vesa Leino Juha/Lääperi Erkki ma 25.9. 17.00 1
Saarinen Jari/Kuusisto Hannu Patanen Esa/Klami Toni ke 27.9. 19.00 1
Saarinen Jari/Kuusisto Hannu Leino Juha/Lääperi Erkki ke 4.10. 18.00 1
Rautio Janne/Ryhänen Matti Leino Juha/Lääperi Erkki ti 10.10. 20.00 3
Rautio Janne/Ryhänen Matti Patanen Esa/Klami Toni to 12.10. 18.00 3

Back To Top