skip to Main Content
Asiakaspalvelu05 541 9600lappeenranta@foreverclub.fi
Tommi Naakka, kuntoklubin johtajaTommi Naakka, kuntoklubin johtaja0400 557 879tommi.naakka@foreverclub.fi
Evita Lehtinen, asiakaspalveluvastaavaEvita Lehtinen, asiakaspalveluvastaava040 728 2659evita.lehtinen@foreverclub.fi
Jaana UusipuroJaana Uusipuro, ryhmäliikuntavastaava044 741 9616jaana.uusipuro@foreverclub.fi

Anna-Liisa Savolainen, kuntoneuvoja040 728 2673anna-liisa.savolainen@foreverclub.fi

Carlo GrünnCarlo Grünn, personal trainer044 743 9454carlo.grunn@foreverclub.fi
Kiti TurunenKiti Turunen, personal trainer044 700 3737kiti.turunen@foreverclub.fi
Laura Kuningas, yksilöohjauksen ja valmennuksen koordinaattori, fustra-ohjaaja, personal trainer.045 230 7391laura.kuningas@foreverclub.fi
Sari Hill, personal trainer, “salitsemppari”, fustra-ohjaaja044 741 9619sari.hill@foreverclub.fi

Huolto050 443 4211huolto.lpr@foreverclub.fi
Siivoussiivous.lpr@foreverclub.fi
Salibandy044 541 9612salibandy@foreverclub.fi
Back To Top