skip to Main Content
Asiakaspalvelu 05 541 9600 lappeenranta@foreverclub.fi
Tommi Naakka, kuntoklubin johtaja Tommi Naakka, kuntoklubin johtaja 0400 557 879 tommi.naakka@foreverclub.fi
Evita Lehtinen, asiakaspalveluvastaava Evita Lehtinen, asiakaspalveluvastaava 040 728 2659 evita.lehtinen@foreverclub.fi
Jaana Uusipuro Jaana Uusipuro, ryhmäliikuntavastaava 044 741 9616 jaana.uusipuro@foreverclub.fi

Anna-Liisa Savolainen, kuntoneuvoja 040 728 2673 anna-liisa.savolainen@foreverclub.fi

Carlo Grünn Carlo Grünn, personal trainer 044 743 9454 carlo.grunn@foreverclub.fi
Kiti Turunen Kiti Turunen, personal trainer 044 700 3737 kiti.turunen@foreverclub.fi
Laura Kuningas, yksilöohjauksen ja valmennuksen koordinaattori, fustra-ohjaaja, personal trainer. 045 230 7391 laura.kuningas@foreverclub.fi
Sari Hill, personal trainer, “salitsemppari”, fustra-ohjaaja 044 741 9619 sari.hill@foreverclub.fi

Huolto 050 443 4211 huolto.lpr@foreverclub.fi
Siivous siivous.lpr@foreverclub.fi
Salibandy 044 541 9612 salibandy@foreverclub.fi
Back To Top